Stop Them

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.24.PRODUCTION
  • Dil Türkçe
  • Firma Privacy Protection
Stop Them, kameranızın ve mikrofonunuzun tehlikeye girip güvenmediğini kontrol etmenize yardımcı olan öncü bir uygulamadır!

Stop Them, kameranızın ve mikrofonunuzun tehlikeye girip güvenliğini kontrol etmenize yardımcı olan öncü bir uygulamadır.

Stop Them, diğer ürünlerin aksine, iletişim detayları, klasörler, GPS konumu vb. erişim gerektirmeyen bir uygulamadır. Bunları yalnızca herhangi bir reklam sorunu olmaksızın arka uç bağlantısıyla cihazınızda çalıştırın. Fotoğraf makinesi ve mikrofon kullanıldığında bunları durdurun sizi uyaracaktır. Eğer onu harekete geçiren siz değilseniz, o zaman başka biri olabilir. Lansmandan hemen sonra kullanıcılarımızdan birçoğunun, kamerayı etkinleştiren kişi olmasa bile, kamera kullanımının bildirimine tabi olduğunu fark ediliyor. Onları durdurmamız da bize yardımcı olun ve entegre olduğunuzu hissettiğinizde bize bildirin. Algılama düğmelerini kullanarak tespit etme servislerini kolayca başlatabileceğinizi veya durdurabileceğini lütfen unutmayın (Stop Them'in önceki sürümlerinde uygulama çok fazla bildirim gönderebilir, bu nedenle sorularınız veya fikirleriniz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin) iyileştirmeler için)

Bunları durdur, kamera engelleyici özelliklere sahiptir, kamera engelleyici, kameranızın kullanılmasını engeller. Kamera engelleyicisini etkinleştirdiğinizde Kameranızı kullanmanız mümkün olmayacaktır. Kamera engelleyici kullanmak her etkinleştirdiğinizde ona izin vermenizi ister. Kamera engelleyicinin yanı sıra bildirim özelliklerinin herhangi bir ağ bağlantısı olmadan çalışabileceğini lütfen unutmayın.

Stop Them indir
DİĞER SÜRÜMLER